En İyi Sonbahar Renk Paleti

En İyi Sonbahar Renk Paleti

Sonbahar, renk açısından açık ara en zengin mevsimdir. Doğa gerçekten gösteriş yapma fırsatını kucaklarken, derin, sıcak tonlar her fırsatta keyif verir. Zengin kırmızılar, portakallar ve sarılar için değişen yapraklara bakın. Yeşilin sessiz ama canlı tonları için balkabağı çiftliğine veya elma bahçesine bir gezi yapın (bu arada 2022’nin en iyi sonbahar renklerinden biri). Sonbahar geldiğinde mavi bile kendi kişiliğini alır, karamsar gri-maviler önümüzdeki kışa işaret eder. Koyu kahverengiler, rahat karameller ve kremsi beyazlar hepsiyle iyi gider ve basitçe söylemek gerekirse, sonbahar renkleriyle iyi görünürler.

Sonbahar dekorasyon fikirleri söz konusu olduğunda , sonbahar renkleri ön plandadır. Tek bir vurgulu yastık veya battaniye gibi en küçük ev aksesuarlarıyla bile büyük bir etki yaratacak kadar cesurlar. Yıl boyunca o sonbahar hissini yakalamak için duvarlarda, mobilyalarda ve hatta ön kapınızda sıcak boya renkleri deneyin. 

Kırmızı

Cesur bir kırmızı, aksi takdirde nötr bir dış cepheye bir renk patlaması eklemenin mükemmel bir yoludur

Yanmış Turuncu

Bu mutlu uyku alanı, duvarlardaki kil benzeri mercan boyası, vintage ekose örtüler ve özel dokuma kilimler sayesinde nostaljik, kamp benzeri bir ruh uyandırıyor.

Kabak

Bu yakışıklı çalışma, duvarlarda nötr bir arka plan bej rengi çimen örtüsü ve sandalyelerde balkabağı renginde pencere camı ekose kumaşı ve o zengin sonbahar rengini getirmek için vurgulu yastıklar ile sıcak ve ev hissi veriyor.

Hardal

Tüm odayı tek renk boyamak zorunda değilsiniz. En sevdiğiniz beyazla gidin ve rahat bir his için tavana altın sarısı bir sıçrama ekleyin.

Zeytin

Bu oldukça nötr yeşil gri ile karşılamanızı ısıtın. Burada pastoral bir duvar kağıdı ile dengelenmiş, “dışarıyı içeri getir” ifadesine yeni bir anlam kazandırıyor. Koyu renk ahşap ve pirinç gibi klasik malzemeler, bu duvar kağıdı-boya kombinasyonuyla iyi uyum sağlar.

Yosun

Malzeme, mermer, kasap, pirinç ve yün kilim karışımı – zamanla gelişen bir mutfağa ipucu. Yeşil dolap rengi herkesle iyi uyum sağlar.

Zümrüt Yeşili

Bu salondaki yüksek kontrastlı yerleşik parçalar, beyaz oluk döşemelere ve koyu, rustik lekeli kirişlere karşı bir erkeklik katmanı ekler.

İndigo

Bu koza benzeri misafir banyosu, sakin bir gölü çağrıştırıyor. Dikey çizgili gölgeler, yatay ahşap panelleri dengeler. Ahşap tonları ve mermer, kesinlikle denizci bir görünüm sağlar.

Gri

Dumanlı renkli mobilyalar, sanat eserinde bulunan renkleri yansıtırken incelik ve sıcaklık getirir. Gri doğrama, krem ​​ve altın rengindeki güzel eskitilmiş sıva duvarları tamamlıyor.

Krem

Kremsi renkler her zaman mevsimliktir ve sonbahar da bir istisna değildir. İşin püf noktası, bu sıcak ve rahat oturma odası gibi, odanın soğuk hissetmesini önlemek için diğer renk ve dokularda katman oluşturmaktır.

Karamel

Nötrlerin sıkıcı olması gerekmez. Örneğin, bu koza benzeri yatak odasını alın . Yalnızca 10 fit genişliğinde, daha sessiz bir renk paleti gerekliydi. Ama bol desen sayesinde burada kişilik eksikliği yok.

Tan

Kütük kabinlerinde çok fazla ahşabın boğucu olacağından korkan ev sahipleri, mutfak dolaplarını açık ten rengine boyamayı seçtiler. Sonuç, çevredeki odalardaki paneller arasında havadar bir alan. Siyah donanım ve tezgahlar, geleneksel alana hafif ve modern bir dokunuş getiriyor.

Kahverengi

Bu renk tonu mekanınıza estetik bir görünüm ve şıklık katıyor. Sonbahar’ın olmazsa olmaz renk tonlarından biri.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir