ONLINE İÇ MİMAR DANIŞMANLIK HİZMETİ NEDİR ?

Online İç Mimarlık Hizmeti ile, Her zaman, Her Yerde İç Mimarınıza fikir danışmak ister misiniz ?
Cevabınız evet ise, hemen bizimle iletişime geçin ve aklınızda ki tüm soruları Profesyonel İç Mimarınıza danışın!
İç mekan tasarımını mekanlarınıza getiriyoruz, artık seçimlerinizde yanlız değilsiniz!

Yaşam alanlarınızda, ofisinizde veya hayata geçirmek istediğiniz projelerinizde özgün, estetik ve fonksiyonel tasarımlara İç Mimarınız ile kavuşacaksınız.

Online İç Mimarlık hizmetiniz için 4 farklı ( 30 dk, 60 dk, 90 dk, 120 dk ) paketleri içerisinden size uygun olanı tercih etmeniz sonrasında ise; planlanan online toplantıda İç Mimarınız ile birebir görüşmenizi gerçekleştirebilirsiniz.

ONLINE iÇ MİMAR ÖZEL DANIŞMANLIK SEANS SÜRESİNDE;  İç Mekanınızın; Projenizin Tasarım Planlanması, Malzeme, Ürün Seçimi, Mobilya, Aksesuar, Renk Doku, Marka Önerileri verilmektedir. İç Mimar Danışmanlık seansları ; soru ve sorunlarınız kapsamında İç Mimar Danışmanınız aklınızdaki soru işaretlerini çözüme ulaştırır. İç Mimarınızla yapmış olduğunuz sesli ve görüntülü görüşme sonrasında Profesyonel İç Mimarınız sizlere görüşme süresinde aktarmış ve paylaşmış olduğu bilgi ve fikirlerini mail adresinize Danışmanlık seans bitiminden en geç 24 saat içinde gönderir.

Kısaca özetlemek gerekirse; ilk önce sizinle konuşup, sizleri analiz edip yakından tanıyoruz.Sevdiğiniz, hoşunuza giden tüm detayları öğrenip analiz ettikten sonra başlangıç noktamızı belirleyip, sonucunu oluşturduktan sonra sizlere yeni mekanınızın keyfini sürmek kalıyor.

Projeleriniz için doğru planlama, özgün konseptler, stilinizi yansıtacak estetik ve sıra dışı tasarımlar için buradayız…

                                                                                                             ‘’Online İç Mimar Danışmanlığın Bir Adım Daha Ötesi için’

Daha Kapsamlı Projeniz için Detaylı Özel Çizim Projelendirme ve Anahtar Teslim Hizmet Almak İsterseniz ‘’ONLINE İÇ MİMAR TASARIM PAKETLERİ’’  Hizmetlerimizi incelemenizi tavsiye ederiz.