ONLINE İÇ MİMARINLA İLETİŞİM

Stilinize en iyi hizmeti verecek olan ve projeniz ile ilgilenecek İç Mimarınızı ilk aşamada süpervizörümüz belirleyecektir. Sonra ki aşamada ise karşılıklı belirlenen gün ve saatte online görüntülü veya sesli olarak iletişim kurma fırsatını yakalayacaksınız.

MOODBOARD (ESİNLENME) PANOSU

Projenin hazırlandığı stil tarzını daha iyi anlatabilmek için hazırlamış olduğumuz projeye nereden yola çıktığımızı yansıtan bir panodur. Moodboard – Esinlenme panosu ile her şey gözünüzde daha iyi canlanacak. Tasarımınızı tamamlayacak ürünlerin görsellerini ve mekan içerisinde nasıl kombin edileceğini daha iyi anlayıp, görebileceksiniz.

2D MEKAN PLAN YERLEŞİMLERİ

2D plan yerleşimleri ve duvar görünüşleri, bize çizip gönderdiğiniz ölçülü mekanın profesyonel çizimlere dönüştürülmüş halidir. Mobilya aksesuar gibi elamanların bu çizimlere yerleşmiş tefrişli görüntüsü sayesinde, mekanın tüm düzenini uygulamanız çok pratik olacaktır.

MALZEME & RENK & DOKU SEÇİMLERİ

Projeniz için iç mekan tasarımı yapılırken renk seçimi, malzeme özellikleri ve yüzeylerin doku özellikleri ile birlikte yapılması gerekmektedir. İç Mimarınız size özel önerileriyle mobilya, tekstil, aksesuar, duvar boyasından zemin kontrastına kadar tüm bu detayları göz önünde bulundurarak mekanın ahenk içinde olmasını sağlayacaktır.

MOBİLYA SEÇİMLERİ VE ÖZEL TASARIMLAR

Projenizde yer alan hareketli mobilya seçimleri sizlere marka/ürün kodu detayları ile teslim edilecektir. Sabit mobilyalarınız için eğer dilerseniz, sektöründe en iyi partner firmalarımızın atölyelerinde İç Mimarınızın kontrolü altında üretilecek olan mobilyalara avantajlı indirimlere sahip olarak temin edebilirsiniz.

3D MEKAN RENDER GÖRSELLERİ

Yeni dekorasyonunuzu 3D Render görseller ile proje tesliminde kurduğunuz hayalin benzerini değil, hayalinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Moodboard (esinlenme) panosunda ki mobilya ve aksesuarların, mekanda nasıl durması gerektiğini bu gerçekçi görseller sayesinde kendiniz yerleşimini yaparak hiç zorlanmadan yeni dekorasyonunuzu tamamlayabileceksiniz.

360 ° MEKAN PANORAMİK GÖRSELLERİ

Profesyonel ve yaratıcı iç mimarlarımızın , yeni dekorasyonunuzu size 360° panoramik görselleri ile yansıttığı bu son teknoloji hizmet sayesinde mekanınızı geniş açılarla görebileceksiniz.

AKSESUAR SEÇİMLERİ

İç Mimarınız, mekanlarınızın son dokunuşu ve en çarpıcı noktası olan aksesuarları estetik ve trend tasarım seçimleriyle görselliğe sihirli bir dokunuş katıyor. Aksesuarların mekanda durduğu yerleri, tarzları ve materyallerini iç mimarınız size bir araya getirerek mekanınıza şıklık katıyor.

ALIŞVERİŞ LİSTESİ

İç Mimarınız size hayalinizdeki mekana kavuşmanız için gerekli alışveriş listesini hazırlar, size de keyfini sürmek kalır. Online İç Mimar ile anlaşmalı olduğumuz firmalar üzerinden size özel indirimler sunar alışverişe vakit ayırmanıza gerek kalmaz.