ONLINE İÇ MİMAR DANIŞMANLIK HİZMETİ SÜRECİ NASIL İLERLİYOR?

‘’Online İç Mimar Danışmanlık’’ paketinizi satın aldığınızda bizim ile paylaşmış olduğunuz mail adresinize 1 gün içerisinde mekan ölçüleriniz için ölçü rehberi, tasarım için bilgi formu ve online toplantı bilgilerini göndereceğiz.

Göndermiş olduğumuz ölçü rehberi, mekanınız içerisinde nasıl ölçü almanız gerektiği konusunda size yol gösterici bir rehberdir. Pratik bir şekilde ölçü almanızı sağlayacaktır. Tasarım bilgi formu, mekanınız hakkındaki düşüncelerinizi aklınızdaki soruları, mevcut sorunları, hayat stilinizi yazılı veya görsel olarak aktarabileceğiniz bir formdur. Bu veri rehberleri sayesinde ne istediğinizi net bir şekilde aktarmakla vakit kaybetmeyecek ve aynı zamanda toplantı esnasında her şey pratik bir şekilde hallolacak ve çoğu detay karşılıklı olarak hazırlanmış şekilde başlayacaktır.

Tasarım formunu ve ölçü rehberini doldurup bize mail attığınızda size Zoom toplantısı linki gönderilecektir. Satın almış olduğunuz seans süresince toplantımız tamamlandıktan sonra, size Online İç Mimarınızın genel konsepti ve aktardığı tavsiyeleri içeren detaylar mail olarak gönderilecektir. Böylece almış olduğunuz kritik bilgiler sayesinde artık her şey daha pratik ve emin adımlarınızla ilerleyecektir.