Satın almış olduğunuz paketler süresince iç mekanınızın; proje planlama, malzeme, ürün önerileri, mobilya & aksesuar önerileri, renk & doku & marka önerileri, online görüntülü ve sesli  görüşme, tadilat veya dekorasyon öncesi bilgi ve görüş hizmetleri gibi tasarımını oluşturacak bütünlüğü İç Mimarınıza danışmanız içindir.

Online danışmanlık 30 dk , 60 dk ,90 dk, 120 dk, süreçli satın almış olduğunuz paketiniz bittikten sonra müşterilerimizin talebi dışında herhangi bir otomatik yenileme yapılmaz.

Online Danışmanlık Sistemini Hafta içi 10.00 – 18.00 / Cumartesi 12.00 – 18.00 saatleri arasında kullanabilirsiniz.

Online danışmanlık sistemine yazılı, telefon ile sesli ve görüntülü konuşmalar dahildir. Mekana yapılacak keşif gezisi ek olarak ücretlendirilir.

Online danışmanlık hizmetimiz herhangi bir çizim ya da 3 boyutlu çalışmayı kapsamaz. Bu hizmetler ek hizmet olarak ücretlendirilmektedir.

Eğer çizim & tasarım hizmeti talep ederseniz, ek olarak dekorasyon paketlerimiz sayfasından size uygun olan mekanı tercih edip satın alabilirsiniz.

Online danışmanlık hizmeti süresince İç Mimarınız ile Whatsapp aracılığı ile yazılı görüşebilir, sesli ve görüntülü arama yapabilirsiniz.