İç Mimar Arzu Concept firması, 13 yılı aşkın süredir  İç Mimari Dekorasyon sektörünün içinde olan ve birçok hizmet avantajı ve tecrübesi ile müşterilerinin %100 memnuniyetini önemseyen ve her projesini titizlikle tamamlamayı ilke edinmiş bir firmadır.

Kuruluşundan bu yana pek çok projede; anahtar teslim, projelendirme ve uygulama, özel imalatlar, butik çalışmalar, danışmanlık ve kişiye özel tasarımlar gibi İç Mimarlık  Proje hizmetlerini başarıyla tamamlamıştır.

Bu kez ise herkese ulaşılabilirlik adına, deneyimli ve yaratıcı bir ekibi ile tarzınıza ve bütçenize uygun ‘’onlineicmimar.net’’ hizmetini kendi bünyesinde oluşturarak herkese hitap eden bir platformu mutlulukla hizmetlerine katmıştır.

İç Mimar Arzu Duyarlar Aktürk diyor ki;

“İç Mimarlık, müşterilerinin talebi doğrultusunda, kendi gustosunu da öne sürerek ortak bir mekan yaratırken; fonksiyonel ve estetik kriterlerini mekanda bir arada kullanarak müşterilerimizin güzel yaşamayı hak ettiği deneyim olmalıdır, bu yüzden; lüks olmamalı düşüncesiyle hareket ediyoruz.

Günümüzde online alışveriş dünya ekonomisinde en hızlı büyüyen sektör olarak öne çıkarken internet artık hayatlarımızın merkezine yerleşmiş konumda ve birçok işimizi internet üzerinden görerek hem zamandan hem paradan tasarruf ediyoruz.

Geniş kitlelere ulaşabileceğimizi düşündüğümüz bu yolda, kişiye özel tasarım ilkelerimizden ödün vermeden hızlı, dinamik ve çözüm odaklı projeler sunuyoruz.

Sizler de dekorasyon alanında yenilenmesini istediğiniz mekanlarınızı bizlerle iletişime geçerek bu keyifli yolculukta hayalinizi yaşamak için zaman kaybetmeyin diyoruz.’’