Deneyimli ve yaratıcı bir ekipten oluşan İç Mimar Arzu Concept firmamız ile daha fazla kitleye hizmet sunabilmek adına tarzınıza ve bütçenize uygun onlineicmimar.net’i sizlerle buluşturduk ve son hızla geleceğe yol alıyoruz. Bu serüvende yaşattığımız fonksiyonel ve iddaalı tasarımların kapıları sizlere de açık, bize katılmak için daha ne bekliyorsunuz ?

Sektörünün lideri konumunda olan firmamızın, bu serüvende tamamen profesyonel ve alanında eğitimli İç Mimarlar’ından hizmet alabileceksiniz. Yaşam alanlarınız en az sizler kadar özel olmalıdır. Çağın trendlerine ve dinamiğine uygun tasarımlar ile mekanlarınızı özelleştiriyoruz ve stil sahibi haline getiriyoruz.

İç Mimar Arzu Concept firması, 13 yılı aşkın süredir  İç Mimari dekorasyon sektörünün içinde olan ve birçok hizmet avantajı ve tecrübesi ile müşterilerinin %100 memnuniyetini önemseyen ve her projesini titizlikle tamamlamayı ilke edinmiş bir firmadır. Kuruluşundan bu yana pek çok projede; anahtar teslim, projelendirme ve uygulama, özel imalatlar, butik çalışmalar, danışmanlık ve kişiye özel tasarımlar gibi hizmetleri başarıyla tamamlamıştır. Bu kez ise herkese ulaşılabilirlik adına deneyimli ve yaratıcı bir ekibi ile tarzınıza ve bütçenize uygun ‘’onlineicmimar.net’’ hizmetini kendi bünyesinde oluşturarak herkese hitap eden bir platformu mutlulukla hizmetlerine katmıştır. İç Mimar Arzu Duyarlar Aktürk diyor ki; ‘’İç mimarlığın lüks olmaması gerektiğini ve herkesin stil sahibi, işlevsel ve estetik öğelerden oluşan; “güzel ve özgün mekanlarda yaşamayı hak ettiğini düşünüyoruz.

Günümüzde online alışveriş dünya ekonomisinde en hızlı büyüyen sektör olarak öne çıkarken internet artık hayatlarımızın merkezine yerleşmiş konumda ve birçok işimizi internet üzerinden görerek hem zamandan hem paradan tasarruf ediyoruz.

Geniş kitlelere ulaşabileceğimizi düşündüğümüz bu yolda, kişiye özel tasarım ilkelerimizden ödün vermeden hızlı, dinamik ve çözüm odaklı projeler sunuyoruz.

Sizler de yenilenmesini istediğiniz mekanlarınızı bizlerle iletişime geçerek bu keyifli yolculukta hayalinizi yaşamak için zaman kaybetmeyin diyoruz.’’

Adından da anlaşılabileceği üzere Online bir şekilde, birebir görüşerek bu hizmetten yararlanmak mümkün olacaktır. Online İç Mimarlık Hizmetimiz sayesinde mekanlarınızı zevkinize ve bütçenize göre size özel hazırlanan tasarım paketleri ile baştan yaratıyoruz.

Tek yapmanız gereken tasarım paketlerini inceleyip size uygun olanı seçmek ve sipariş formunu doldurup bizimle paylaşmanız.

Sonrasında ne mi yapıyorsunuz ? Keyfinize bakıyorsunuz ve hayalini kurduğunuz mekana bir adım daha yaklaşıyorsunuz . Proje süresi bitiminde ise kurduğunuz hayalin benzerini değil, hayalinizi gerçeğe dönüştürüyoruz.

Siz değerli müşterilerimizin yeni dekorasyonunda doğru yerleşim planı, stilinize hitap eden mobilyaların ve aksesuarların yer aldığı Moodboard (Esinlenme) Panoları ve tüm ürünlerin nereden temin edeceğinizin listesi dijital ortamda elinize gelsin !

Proje teslimatınız öncesinde sizinle son bir online toplantı gerçekleştiriyoruz. Bu toplantı ile projede içinize sinmeyen bir detay olursa projenizi 1 kez revize edebilme hakkına sahipsiniz. İsteklerinizi ve beğeninizi her zaman önemsiyor ve tüm bu çalışmalarımızı size hitap edebilmesi için projenizi titizlikle sonluyoruz.

İç mekan dekorasyonunda herkesin ruhuna, yaşam şekline, konforuna veya görsel zevkine hitap eden birçok mekan stil tarzı bulunmaktadır.

Tıpkı giysilerimiz gibi..

Mekanınızı dekore ederken tasarımın ana teması mekanın stili de size hitap etmeli.

İç mimarın, senden gerekli bilgileri aldıktan sonra tasarıma başlar. Proje süresince, tasarımın senin stil tarzına uygun olduğuna emin olmak için projeye seni de dâhil eder. Bu sayede, iç mimarın seni daha iyi tanır ve hayallerindeki mekana seni kavuşturur.

Projeniz için İç Mimarınıza ileteceğiniz gerekli bilgiler sonrasında, ilk online görüşmenizi görüntülü ve sesli olarak İç Mimarınızla birebir görüşme ile başlayacaksınız. Süreç devamında ise sizi daha iyi tanıyıp tamamen size hitap eden bir proje oluşabilmesi için İç Mimarınız sizinle irtibatta kalınacaktır.

Projeniz için belirlediğiniz alışveriş bütçenizi İç Mimarınıza belirtiyorsunuz, tasarımda ki ürünlerin toplamı da bütçenizle doğru orantılı marka ve ürünler ile tamamlanıyor.

Sizin için değeri, hatırası olan veya asla vazgeçemediğiniz mobilya/aksesuar vb. ürünleri belirtirseniz ortak bir karar ile İç Mimarınız tabii ki de tasarımınıza dahil  ederek seçimlerini yapacaktır.

Sitemizde yer alan bütün fiyatlara KDV dahil değildir. Web sitemizden güvenli bir ödeme sistemi olan Akbank Sanal Pos arayıcılığıyla ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında Havale/Eft ödeme seçeneklerini de tercih edebilirsiniz.

Sizin için değeri, hatırası olan veya asla vazgeçemediğiniz mobilya/aksesuar vb. ürünleri belirtirseniz ortak bir karar ile tabiiki de tasarımınıza dahil  ederek seçimlerini yapacaktır.

Siparişinizi tamamladınız, sizinle paylaşılan formları doldurup tarafımıza ilettiniz. İç Mimarınız projenize hemen başlayacaktır.

İlk aşamada incelemeniz gereken Stilini Keşfet aslında bu sorunuza en iyi cevabı verecektir. Siz de okuyup incelediğinizde aklınızda böyle bir tereddüt kalmadığını daha iyi kavrayacaksınız.

Ek bilgi ve kendi seçtiğiniz görselleri de toplantılarda aktarabilir veya mail olarak iletebilirsiniz.

Projenizde yer alan hareketli mobilya seçimleri sizlere marka/ürün kodu detayları ile teslim edilecektir. Sabit mobilyalarınız için eğer dilerseniz, sektöründe en iyi partner firmalarımızın atölyelerinde İç Mimarınızın kontrolü altında üretilecek olan mobilyalara 1.sınıf işçilik ile %20’ye varan indirimlere sahip olarak ürünleriniz için her daim sizlere yardımcı oluyoruz.

Anlaşmalı olduğumuz sektöründe en iyi partner firmalarımızın üzerinden projenizde tercih edilen belirli ürünlerde size özel indirimler sunulacaktır.

Yerinde ölçü alma hizmetiniz var mı ?Online İç Mimarlık Hizmetimiz ile ilk olarak karşınızdayız! Size en uygun iç mimarlık hizmetini satın aldıktan sonra lokasyonunuza  göre İstanbul sınırları içinde belirli bir hizmet bedeli karşılığında  yerinde ölçü alma hizmetimizden faydalanabilirsiniz.